Trafik Güvenliği’nin Tüm Tarafları Ankara’da Toplanıyor

Geleneksel hale gelen ve ülkemizde trafik bilinci oluşturulmasına önemli katkılar sağladığı değerlendirilen sempozyum ve serginin sekizincisinin İçişleri Bakanlığı (Emniyet Genel Müdürlüğü, Jandarma Genel Komutanlığı), Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü, Jandarma Genel Komutanlığı, Türkiye Belediyeler Birliği ve TŞOF işbirliğinde ve destekleyici sponsor firmanın katkılarıyla, 16-17-18 Kasım 2017 tarihlerinde Ankara Ticaret Odası (ATO) Kongre Merkezinde düzenlenecektir.

 

Her geçen yıl daha fazla ilgi ve katılımla Türkiye’nin en büyük trafik güvenliği etkinliğine dönüşen bu organizasyon; ilgili bakanlar, devlet erkanı, yabancı devlet heyetleri ve trafik güvenliği ile ilgili 10.000’in üzerinde ziyaretçi katılımı, fuar alanına 100’e yakın kurum ve kuruluşun stantlı katılımı, sektörel paneller ve eğitim amaçlı tiyatro ve gösterilerle tam bir şölen atmosferinde gerçekleşmişti.

Bu yıl 16-18 Kasım 2017 tarihlerinde yine üst düzey devlet erkânının katılımı ile Ankara – ATO Congresium Fuar alanında gerçekleştirilecek olan “8. Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Sergisi TRAFİK’17” daha zengin etkinlik içeriği ve daha fazla katılımla yine karayolu trafik güvenliği ile ilgili tüm tarafları bir araya getiriyor.

Bu organizasyonun Türkiye’nin en büyük trafik güvenliği etkinliğine dönüşmesinde doğrudan ya da dolaylı olarak sağlamış oldukları ürün, hizmet ve teknolojiler ile katılım sağlayan değerli sektör paydaşlarımıza teşekkür ederiz.
Sekizincisini gerçekleştireceğimiz ‘TRAFİK’17 Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Sergisi’nin bu yıl daha başarılı ve daha nitelikli hale gelmesi için; önemli sektör paydaşlarımızı, eğitimcileri, öğrencileri ve trafik güvenliğine duyarlı herkesi aramızda görmekten memnuniyet duyacağız.

Bu vesile ile kazasız ve sağlıklı günler dileriz.

SEMPOZYUM DÜZENLEME KURULU

DÜZENLEYEN KURULUŞLAR ADINA
EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Detaylı bilgi için: www.karayolutrafiksempozyumu.org

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.